Budoucnost střechy!

Ocelové střešní krytiny ihned k odběru v Česká Republika!
Objevte nabídku nejlepších maloformátových krytin a okapových systémů.
Přesvědčte se sami!

O NÁS
SPOLEČNOST

Jako jeden z největších zpracovatelů oceli v Evropě jsme výrobcem plechových střešních krytin, okapových systémů, oplocení a ocelových profilů a doplňků.

Již více než 30 let nepřetržitě dodáváme našim zákazníkům hodnotné výrobky pro stavby.

Trvanlivost, spolehlivost a bezpečnost, kterou vám poskytujeme ve vašem domě.

0
let na trhu
0
výrobních linek
0
tun roční spotřeby oceli
0
prodejních zemí

O NÁS
DESIGN

Neváháme říct, že v oblasti plechových střešních krytin jsme dosáhli skutečného mistrovství. Za více než tři desetiletí naší snahy o dokonalost a špičkovou estetiku jsme překonali mnoho technologických bariér.

Nyní jsme hrdí na to, že můžeme zákazníkům nabídnout výrobky, které určují trendy a nastavují novou úroveň designu ocelových střech.

O NÁS
KVALITA

Prioritou je kvalita, pro kterou obětujeme vše, počínaje materiálem, přes zpracování až po logistiku. Každý, i ten nejmenší detail musí být dotažen k dokonalosti, aby zákazník dostal hodnotný výrobek, který splní jeho očekávání a potřeby.

Legendární trvanlivost německé a skandinávské oceli z oceláren SSAB a ArcelorMittal je pilířem nejvyšší kvality našich výrobků.

logo-arcellor-mital-ssab

O NÁS
ECO

Dbáme na to, aby vznikalo co nejméně výrobního odpadu. Důsledně uplatňujeme politiku maximálního nakládání s odpady a jejich opětovného využití v procesech.

Ocel, z níž jsou naše výrobky vyráběny, je 100% recyklovatelný materiál, takže po skončení životnosti výrobku je ocel vrácena k opětovnému zpracování, což výrazně snižuje emise do životního prostředí a šetří spotřebu vody.

Postupným přechodem na recyklované nebo recyklovatelné materiály také snižujeme používání plastů na minimum.