Proaqua - okapový systém PVC

Snadná a rychlá montáž.

Proaqua je mezi jinými objímka se závěsem, o-ring [kroužek o] chrání před vypadáváním šroubu z objímky odtokové trubky, ukazatelé (šipky), které ukazují směr montáže, možnost uchycení okapu ze strany navijáku nebo stěny, spojení s okapovým držákem, který tvoří zámek zabraňující uvolnění okapu po montáži systému. Proto je montáž tak snadná.

Water stopper.

Water stopper je speciální ochrana, která zabraňuje přetečení vody - díky čemuž chrání fasádu před znečištěním - a vyztužuje okap.

Spolehlivá těsnost.

Trojbřité těsnění - navrženo speciálně pro systém Proaqua - je až o 50% účinnější než populární dvoubřité těsnění, které je dostupné na trhu. Těsnění byla použita v odtokových jamkách , okapových spojích, rozích a dně.

Bezpečný výrobek.

Při výrobě směsí PVC pro okapový systém, jako jedni z prvních v Polsku, jsme použili bezolovnatá řešení, a také stabilizátory vápníku a zinku, které šetří životní prostředí. Díky tomu je výroba a používání našich výrobků zcela bezpečné.

Klid na dlouhá léta.

Okapový systém Proaqua má 10 let záruky.

Pro dům a průmysl.

Proaqua je dostupný ve čtyřech velikostech: pro dům - 75/63, 100/90 a 125/90 (110), pro průmysl a velké objekty - 150/110.

Realizace

Velikosti a barvy systému

Uvedené barvy jsou pouze ilustrativní a mohou se lišit od skutečných.

Prvky systému

Žlab

Spojka žlabu

Kotlik

Vnější roh žlabu 90°

Vnější roh žlabu 90°

Žlabový hák čelní

Čelo žlabu s těsněním

Svod

Spojka svodu

Kolena

Napojení do svodu

Výtokové koleno

Gajgr

Objímka svodu PVC