Plotové systémy

Rozdělte prostor stylově!

Oplocení je vizitkou každého pozemku. Nejedná se pouze o vymezení vlastního prostoru, ale také o architektonický prvek působící estetickým dojmem. Prostá, geometrická forma je dnes velmi populární a právě na tyto řešení sází investoři.

Kovové systémy oplocení Budmat jsou spojením tradice a moderní doby. Byly vyrobeny z nejkvalitnějších ocelových plechů, které dodávají jistotu záruky a bezpečnosti na dlouhá léta.

Na míru vašemu stylu!

Chcete, aby se váš plot lišil od ostatních? Nebo možná sladěné s barevným laděním vašeho domu? S Variante je to možné! Vyberte si z různých barev a velikostí a hlavně je libovolně kombinujte!

Záleží nám na vaší ochraně a soukromí.

Ploty Variante jsou vyrobeny z nejkvalitnější oceli - tento materiál nevyžaduje údržbu a zajistí vám klid na dlouhá léta. Také od nezvaných hostů! Palisádová konstrukce zajišťuje maximální soukromí.

Snadná přeprava a montáž.

Ploty Variante lze objednat ve výhodném balení. Díky tomu se snadno přepravuje na staveniště. Montáž nevyžaduje svařování, takže v případě potřeby můžete plot instalovat bez pomoci odborníka. Kromě toho jsou tyto balíčky k dispozici u našich autorizovaných prodejců.

Ostatní sbírky

Kolekce Sicuro

Kolekce Forte

Kolekce Spazio

Kolekce Unico

Máte zájem o partnerství?
Máte nějaké otázky?

Hledáme distributory plotů!
Zanechte nám své kontaktní údaje a získejte více informací o tom, jak se stát distributorem našich plotů a začít s námi vydělávat ještě dnes!